#срећа 7 – изборна листа ДВЕРИ-ДСС за скупштину АП Војводина

Покрајинска изборна комисија је, под редним бројем 7 прогласила изборну листу ДВЕРИ-ДСС-Санда Рашковић Ивић-Бошко Обрадовић.

12321552_789201004545455_1397859528213118739_n

 

Покрајинска изборна комисија на седници одржаној 29. марта 2016. године у 14 ч. донела је решење о проглашењу изборне листе ДВЕРИ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ-САНДА РАШКОВИЋ ИВИЋ-БОШКО ОБРАДОВИЋ коју је поднела КОАЛИЦИЈА СРПСКИ ПОКРЕТ ДВЕРИ-ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ за изборе посланика у скупштину Аутономне покрајине Војводина, расписаних за 24. април 2016. године, под редним бројем 7.

28.3.2016_1

Изборна листа за изборе посланика у скупштини аутономне покрајине Војводина, коалиција СРПСКИ ПОКРЕТ ДВЕРИ – ДЕМОКРАТСКА СТРАНКА СРБИЈЕ

1.    мр Костић Иван    1975.    Магистар пољопривредних наука    Врбас
2.    Проф. др Ристивојевић Бранислав    1972.    Доктор правних наука    Нови Сад
3.    Јањушевић Марија    1971.    Дипломирани инжењер пољопривреде    Инђија
4.    Проф. др Игић Ружица    1957.    Универзитетски професор    Нови Сад
5.    Димовић Слободан    1978.    Менаџер продаје    Панчево
6.    Сандић Зоран    1970.    Инжењер пољопривреде    Зрењанин
7.    Муждека Ненад    1987.    Дипломирани инжењер пољопривреде    Будисава
8.    Пејовић Радош    1978.    Професор српског језика и књижевности    Зрењанин
9.    Потежица Жељка    1971.    Дипломирани инжењер за предузетни менаџмент    Врбас
10.    мр Крстић Радован    1966.    Професор физике и основа технике    Инђија
11.    Перовић Валентина    1990.    Дипломирани политиколог    Панчево
12.    Дрекић Мирослав    1978.    Електротехничар аутоматике    Нови Бановци
13.    Њари Игић Зита    1974.    Дипломирани  грађевински инжењер    Кикинда
14.    др Павловић Митар    1961.    Доктор медицине    Сремска Митровица
15.    Шкаљак Предраг    1973.    Наставник    Банатско ново село
16.    Баборац Миленко    1966.    Царински службеник    Нови Сад
17.    Манић Драган    1980.    Инжењер агроменаџмента    Црепаја
18.    Марковић Мирјана    1965.    Професор историје    Сремска Митровица
19.    др Кошутић Владимир    1956.    лекар    Бачки Грачац
20.    Милићевић Драгана    1969.    Физиотерапеут    Пећинци
21.    Маслаћ Милан    1972.    Специјалиста стоматолошке протетике    Сремска Митровица
22.    Тепић Милан    1968.    Виши тренер    Темерин
23.    Илић Стоја    1953.    Виша медицинска сестра    Петроварадин
24.    Максимовић Саша    1968.    Дипломирани економиста    Кула
25.    Јовичић Ивана    1986.    Професор шпанског језика    Нови Сад
26.    Михајловић Драгиша    1980.    Дипломирани правник    Кикинда
27.    Ковачевић Владо    1970.    Организатор културних активности    Честерег
28.    Жајски Борислав    1981.    Графички дизајнер    Вршац
29.    Шијан Живко    1961.    Предузетник    Сремска Митровица
30.    Ћук Жељка    1988.    Дипломирани правник    Банатски Брестовац
31.    Обадов Славко    1948.    Пензионер    Нови Сад
32.    Видрић Радомир    1976.    Машински инжењер    Зрењанин
33.    Боровић Милица    1967.    Дактилокореспондент    Инђија
34.    Проф. др Радуловић Снежана    1965.    Универзитетски професор    Нови Сад
35.    Минић Марко    1969.    Дипломирани машински инжењер    Сомбор
36.    Кондић Раденко    1975.    Дипломирани филолог    Нови Сад
37.    Кондић Сања    1981.    Мастер инжењер менаџмента    Бачка Паланка
38.    Којић Светислав    1985.    Приватни предузетник    Шид
39.    Илић Борко    1980.    Дипломирани економиста    Нови Сад
40.    Константиновић Дејан    1972.    Електротехничар аутоматике    Шид
41.    Становић Обрад    1976.    Професор физичке културе    Зрењанин
42.    Убавић Оливера    1971.    Новинар    Шид
43.    Чавић Александар    1966.    Инжењер електротехнике    Зрењанин
44.    Марковић Јелена    1971.    Професор физике    Панчево
45.    Цар Вања    1981.    Новинар    Сомбор
46.    Војиновић Остоја    1968.    Димпломирани историчар    Банатско велико село
47.    Хоџић Сандра    1973.    Хемијски техничар    Зрењанин
48.    Трифунов Владимир    1975.    Конфенкционар    Стара Пазова
49.    Јаћимовски Санда    1968.    Хемијски техничар    Панчево
50.    Бабић Жарко    1992.    Студент    Сремска Митровица
51.    Шошкић Бранислав    1979.    Дипломирани економиста    Сомбор
52.    Стојаковић Миодраг    1968.    Ратарски техничар    Владимировац
53.    Стакић Александар    1967.    Електротехничар    Нови Сад
54.    Јефтић Наташа    1980.    Специјалиста струковне економије    Голубинци
55.    Јахура Михајло    1968.    Дипломирани инжењер пољопривреде    Зрењанин
56.    Божић Јелена    1988.    Професор енглеског језика    Чонопља
57.    Денић Марко    1990.    Комерцијалиста    Рума
58.    Шербула Тијана    1976.    Мастер графичког инжењерства и дизајна    Бачка Паланка
59.    Продановић Милован    1978.    Економиста    Нови Сад
60.    Гроздан Андреас    1975.    Приватни предузетник    Бела Црква
61.    Макић Милица    1983.    Грађевински инжењер    Ковин
62.    Крајновић Саша    1977.    Менаџер безбедности    Петроварадин
63.    Медан Горан    1986.    Пољопривредник    Гајдобра
64.    Стојчић Александар    1972.    Предузетник    Оџаци
65.    Николин Борко    1978.    Руководилац галенске производње    Војка
66.    Проф. др Радовановић Драгана    1974.    Доктор филолошких наука    Нови Сад
67.    др Тодоровић Синиша    1978.    Доктор медицине    Нови Сад
68.    Брацановић Драган    1984.    Електротех. аутоматике    Доњи Товарник
69.    Родић Јованка    1963.    Дипломирани економиста    Бачка Паланка
70.    Гаврић Јасминка    1978.    Административни радник    Равни Тополовац
71.    Пајкановић Игор    1983.    Угоститељски техничар    Стара Пазова
72.    Малинић Зоран    1981.    Трговац    Зрењанин
73.    Стојановић Ивана    1960.    Дипломирани политиколог    Нови Сад
74.    Гојковић Дејан    1977.    Дипломирани економиста    Петроварадин
75.    Трифуновић Дејан    1969.    Дипломирани историчар    Нови Сад
76.    Глумац Никола    1979.    Дипломирани инжењер гелогије    Владимировац
77.    Бијелић Јован    1957.    Дипломирани инжењер машинства    Нови Сад
78.    др Перичевић Медић Соња    1968.    Доктор медицине    Нови Сад
79.    Радмановић Ненад    1983.    Предузетник    Сремска Митровица
80.    Делибашић Јелена    1981.    Библиотекар    Нови Сад
81.    Пајичић Владимир    1984.    Дипломирани криминалиста    Сремска Митровица
82.    Живковић Весна    1982.    Мастер историчар    Петроварадин
83.    Банковић Драгољуб    1976.    Дипломирани машински инжињер    Србобран
84.    Ничић Слободан    1958.    Дипл. машински инжењер    Нови Сад
85.    Манић Жана    1971.    Дипломирани педагог    Нови Сад
86.    Станић Александар    1989.    Студент    Футог
87.    Бјелан Лазар    1991.    Студент    Сомбор
88.    Дикић Саво    1973.    Машински техничар    Каћ
89.    Шљапић Милан    1971.    Економиста    Зрењанин
90.    Првуловић Нада    1976.    Професор биологије    Петроварадин
91.    Јокић Васо    1988.    Студент    Нови Сад
92.    Фодор Јан    1988.    Пољопривредник    Селенча
93.    Бодо Силвија    1974.    Сарадник у настави    Кикинда
94.    Џоџо Дубравка    1983.    Дипломираник правник    Нови Сад
95.    Бркић Владимир    1988.    Саветник у продајној јединици    Панчево
96.    Ковачевић Марко    1980.    Дипломирани инжењер електротехнике    Темерин
97.    Ничић Андриана    1987.    Инвестициони менаџер    Нови Сад
98.    Пауновић Владимир    1958.    Ветеринар специјалиста    Перлез
99.    Радовановић Лазар    1991.    Економски техничар    Нови Сад
100.    Станимировић Бранко    1970.    Инжењер заштите биља    Нови Сад
101.    Лазендић Зоран    1969.    Дипл. инг. електротехнике    Павлиш
102.    Ђорђевић Милица    1990.    Дипломирани правник    Петроварадин
103.    Јовановић Слободан    1954.    Виши фудбалски тренер    Нови Сад
104.    Станојковић Иван    1965.    Предузетник    Каравуково
105.    Станојевић Дијана    1977.    Професор енглеског језика    Нови Сад
106.    Ловре Александра    1991.    Предузетник    Петроварадин
107.    Гргуровић Марко    1969.    Професор физичког васпитања    Петроварадин
108.    Ђорђевић Владислав    1969.    Професор историје    Нови Сад
109.    Стојановић Гордана    1969.    Инжењер агрономије    Црвенка
110.    Танчик Марко    1987.    Мастер инжењер менаџмента    Нови Сад
111.    Пејчић Душан    1966.    Механичар за ТТ уређаје    Сремска Каменица
112.    Јовановић Радован    1984.    Геометар    Чуруг
113.    Лукић Немања    1991.    Студент    Сремски Карловци
114.    Бајић Сања    1987.    Мастер инжењер графичког инжењерства и дизајна    Нови Сад
115.    Ракита Миомир    1985.    Телефониста    Качарево
116.    Бубњевић Јелена    1987.    Дипломирани инжењер пољопривреде    Чуруг
117.    Вујин Бранислав    1970.    Дипл.инжењер технологије    Нови Сад
118.    Пилиповић Вера    1961.    Дипломирани инжењер агроекономије    Зрењанин
119.    Тубић Милош    1975.    Дипломирани инжењер електротехнике    Нови Сад
120.    Црногорац Владимир    1987.    Студент    Српска Црња

Информативна служба Српског покрета Двери за Сремску област

 

Проверите такође

Избори у Сремској Митровици нису регуларни (САОПШТЕЊЕ)

Српски покрет Двери обавештава своје гласаче и остале суграђане да је на основу великог броја …

Оставите коментар

Будите први који ће коментарисати

Обавести ме о
avatar
2500
wpDiscuz